Kendi Şehrinin SEO Elçisi Ol!

Oyunu kurallarına göre oynamaya ve kendi şehrinin SEO temsilcisi olmaya hazır mısın? Aşağıdaki formu doldur ve şehrinin SEO elçisi ol!

Neden Bu Etkinliğe Katılmalısın?

“SEO’yu seviyorum, bu işi yaparken keyif alıyorum, geleceğim tamamen bunun üzerine kurulu olacak” diyenler arasındaysan; bu sektörü büyütmek için elimden gelenin fazlasını yaparım diyorsan, bu ailenin bir parçası olmalısın.

12

Şehir

32

Elçi

14

Zirve

Network İmkanı

Farklı şehirlerdeki meslektaşlarınla tanışma fırsatı.

Sürekli Güncel

Son gelişmeler hakkında sürekli güncel kalma ve bunu çevrene aktarma fırsatı.

SEO Kültürü

Türkiye’de SEO kültürünü bulunduğu şehirde temsil etme imkanı.

Marka Değeri

Kendi markan ve müşterine ait marka için mücadele etme, strateji geliştirme yeteneği kazanma şansı.

Deneyim Paylaşımı

Farklı tecrübelerin ve deneyimlerin paylaşıldığı bu ailenin bir parçası olma fırsatı.

İş Birliği

İş birlikleri sayesinde bulunduğun sektörde daha sağlıklı ilerleme şansı.

Etkinlik Hakkında

İhtiyacı olan kişilere SEO’yu ulaştıran, bu kişileri eksik ve yanlış bilgilerden kurtaran, SEO’yu daha şeffaf hale getiren, bunu tüm şehirlerde yayıp geliştiren ve SEO’yu en kolay haliyle iletmeyi sağlayan kişilere “SEO Elçisi” denir.

Etkinlik sektöre olan güveni tazelemek, bilinmeyenleri ortadan kaldırmak ve daha sağlıklı bir hizmet ortamı sunmak için kurulmuştur.

Etkinliğe Katılmak için Hemen Başvur!

30’dan Fazla Elçinin Arasına Katıl

Öncelikle başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru formunda yer alan tüm soruların cevaplarını eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz.

İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, organizasyon işleyişine uyum sağlayabilen, SEO’ya meraklı, araştırmayı seven ve motivasyonunu kaybetmeyen herkes SEO elçisi adayıdır.

Elçi olmanın kişisel faydalarının yanı sıra bulunduğunuz sektöre sağlayacağı faydalar da bulunmaktadır. Proje, takım çalışması yapabilme, kişisel gelişim fırsatı yakalayabilme, gelişen teknolojinin SEO üzerinden etkisini anlama vb. konularda değer katmayı amaçlamaktadır.

Amaç: Tamamen sektöre değer katmaya yöneliktir.

Başvuru formu üzerinde yer alan tüm detaylar eksiksiz bir şekilde doldurulduktan sonra başvuru aşaması tamamlanır. Tüm başvurular, ekibimiz tarafından kapsamlıca değerlendirildikten sonra uygun olan adaylar ile görüşme sağlanır ve SEO elçilik süreci başlamış olur.

Bize Mesaj Atın