Hizmetlerimiz

Profesyonel Olmadığımız Hiçbir İşi Yapmıyoruz. Kadromuzu Büyüterek Hizmetlerimizi Artıracağız.

Neler Yapıyoruz?

Web Dünyasında Zirvede Olmak İstiyoruz

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizimle yalnızca bir kere çalıştıktan sonra neden bizi tercih etmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Aldığımız işlerde önceliğimiz işin kaliteli bir şekilde zamanında teslim edilmesidir. Çoğu zaman müşterilerimize verdiğimiz zamandan çok daha önce teslim etmekteyiz. Ayrıca uygun fiyatlarımız sayesinde birçok insana hitap ediyoruz.

Web
Tasarım

01

Kurumsal web sitesi, e-ticaret sitesi, blog sitesi ve özel isteklerinize göre web sitenizi profesyonel bir şekilde kuruyoruz ve yayınlıyoruz.

Grafik
Tasarım

02

Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, broşür tasarımı, fiziki menü tasarımı gibi tüm grafik tasarım işleriniz profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanıyor.

QR
Menü

03

Fiziki menülerinizi rafa kaldırarak QR menü ile işletmenizi bir adım öteye taşıyoruz. 

Dijital
Reklamlar

04

Google Adwords, Instagram, Facebook, Twitter, Tiktok gibi platformlarda reklam kurulumu ve reklam yönetimi hizmetimizi alarak binlerce insana ulaşabilirsiniz. Ayrıca aktif reklamlarınız için optimizasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Google
Haritalar

05

İşletmenizi sadece Google haritalara kayıt ederek bile size yakın insanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Google haritalar kayıt hizmetimizi alarak birkaç saat içerisinde Haritalar’da görünebilirsiniz.

İçerik
Hizmetleri

06

Web siteleriniz için ihtiyacınız olan içerik hizmetlerini yazar kadromuzla karşılıyoruz. Rekabet derecenize göre makale başlıklarını belirliyor ve SEO uyumlu olarak makaleleriniz yazıyoruz.

Hemen İletişime Geçin

Hemen Bizimle İletişime Geçin En Uygun Teklifle Karşınızda Olalım

Bize Mesaj Atın